Nasz zespół

Małgorzata Pokrywka

Małgorzata Pokrywka – jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Opolu, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam 14-letnie doświadczenie w pracy zawodowej na różnych stanowiskach, od referenta do członka zarządu w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych. To właście bogate doświadczenie zawodowe wyróżnia mnie spośród innych. W latach 2010-2020 współpracował z przedsiębiorstwami mikro, małymi i dużymi w zakresie szkoleń. Miałam przyjemność prowadzić szkolenia dla pracowników rożnych szczebli. Działalność tę kontynuuję w ramach prowadzonej kancelarii.

Do każdej powierzonej sprawy podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. W codziennej pracy wykorzystuję wiedzę i doświadczenie. Przyjmując sprawę, traktuję ją poważnie, uznając za swój największy priorytet.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym (m.in. rozwody, władza rodzicielska, alimenty), cywilnym (sprawy odszkodowawcze, o zapłatę, ochrona własności), prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Szczególnie bliskie są mi sprawy godpodarcze. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców.

Tworzymy zgrany zespół, który umiejętnie uzupełnia się w każdej sprawie, dzięki różnym gałęziom zainteresowań.