O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pokrywka to kancelaria, w której koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach. Oferujemy naszym Klientom nie tylko jednorazowe usługi prawne, ale i kompleksową obsługę.

W przypadku klientów indywidualnych skupiamy się na problemie klienta, oferując najlepsze dla niego rozwiązanie, zaś w przypadku przedsiębiorców istotnym punktem naszych działań jest szczegółowe poznanie specyfiki branży, w której działa Klient, jego firmy oraz całego  otoczenia, co daje nam wiedzę o możliwościach działania. W tym obszarze wyróżnia nas nasze doświadczenie zawodowe, albowiem każdy z nas posiada doświadczenie w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasza kancelaria to połączenie tradycyjnej wiedzy z nowatorskim podejściem do standardów pracy i prawa, opartym na wszechstronności i wsłuchiwaniu się w różnorodne potrzeby Klienta.

W codziennej pracy wykorzystujemy potencjał, którym dysponujemy, to jest wiedzę, doświadczenie i nowoczesne narzędzia pracy.

Obszar działania

Dobry adwokat nie ogranicza się do działania wyłącznie w jednej miejscowości. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całego kraju. Już dziś zaufali nam klienci z różnych części Polski. Pracownicy naszej kancelarii są dla Państwa dostępni w naszej siedzibie. W przypadku zaś, gdy osobiste stawiennictwo w naszej kancelarii nie będzie możliwe, zawsze zaoferujemy Państwu dogodne rozwiązanie. W przypadku obsługi przedsiębiorstw, usługi świadczymy również w siedzibie Klienta.

Pełne zaangażowanie

Kiedy bierzemy twoją sprawę, bierzemy twój przypadek. Mówimy to, ponieważ traktujemy Państwa sprawę poważnie, uznając ją jako nasz najwyższy priorytet. Jest wiele kancelarii na rynku, jednak u nas, przygotowujemy każdą sprawę tak, aby zapewnić najlepszą reprezentację Państwa interesów.

„Celem, do którego adwokat dąży – jest przekonanie sędziów…

Sędziów zaś może ująć tylko ten, kogo uważają za człowieka prawego…

Pod żadnym więc pozorem nie powinien adwokat wystawiać na szwank zaufania, które wzbudza.”

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.