Prawo gospodarcze

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Klientom zamieszkującym Kędzierzyn-Koźle i okolice pomoc w prowadzeniu firmy. Nasza praktyka obejmuje prawo gospodarcze, cywilne, administracyjne, spółek handlowych, podatkowe. Wymienione obszary prawne znamy nie tylko w ujęciu teoretycznym, ale również praktycznym. Wyróżniamy się kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami kapitałowymi na rynku krajowym i zagranicznym. Udzielamy pomocy na etapie tworzenia przedsiębiorstwa, jak i jego prowadzenia. W ramach świadczonej usługi doradzamy naszym Klientom, jaką wybrać formę prowadzenia działalności, konstruujemy umowy, wdrażamy procedury.

W naszej kancelarii działającej w Kędzierzynie-Koźlu uzyskacie Państwo pomoc również w sprawach wynikających z odpowiedzialności karnej lub karnoskarbowej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub pełnieniem funkcji zarządzających.

Kancelaria adwokacka – prawo gospodarcze

Działamy na polskim rynku już od kilku lat. Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego prywatnego i publicznego. Zatrudnieni przez kancelarię adwokaci dysponują bogatą, na bieżąco aktualizowaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm i udzielaniu im profesjonalnego wsparcia prawniczego w różnych dziedzinach funkcjonowania. Świetnie rozumiemy biznes, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się realizacji trudnych zadań.

Prawo gospodarcze nie ma przed nami tajemnic. W zakresie usług kancelarii działającej w Kędzierzynie-Koźlu mieści się opracowywanie fachowych analiz prawnych oraz doradzanie w sprawach związanych m.in. z zatrudnianiem pracowników, prowadzeniem firmowej administracji czy konkurencją rynkową. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z Klientami biznesowymi. Towarzyszymy im na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa – od jego założenia aż po likwidację. Pomagamy w wyborze odpowiedniej formy działalności gospodarczej. Reprezentujemy interesy przedsiębiorców przed sądami wszystkich instancji. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za przygotowywanie różnych dokumentów firmowych (m.in. statutów, regulaminów, umów kredytowych, o pracę oraz cywilnoprawnych). Pomagamy w podjęciu decyzji odnośnie do ewentualnego wejścia organizacji w nowe inwestycje, wydając stosowne rekomendacje. Oferujemy też szeroko zakrojoną pomoc prawną w dziedzinie restrukturyzacji zadłużenia.

Kancelaria prawa gospodarczego – czym się zajmuje?

Zatrudniani przez naszą kancelarię z Kędzierzyna-Koźle adwokaci biegle znają prawo gospodarcze oraz mają świadomość, jak wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce. Każdą powierzoną im sprawę rozpatrują oni holistycznie, rozumiejąc konieczność łączenia ze sobą danych z różnych dziedzin funkcjonowania przedsiębiorstwa. Reprezentujemy interesy Klientów biznesowych w ich relacjach z innymi podmiotami. Oferujemy też bieżącą obsługę prawną spraw dotyczących wewnętrznego działania organizacji.